Doka Nederland als strategische ketenpartner verbonden aan A27

De Groene Waarden heeft Doka Nederland als strategisch ketenpartner verbonden aan het project A27 Houten – Hooipolder voor het traject Houten-Everdingen. Doka is geselecteerd vanwege de wereldwijde expertise in vrije voorbouwbrug-systemen, de bouwmethode die is voorzien voor de nieuwe Hagesteinsebrug als onderdeel van de tweefasenscope. Eind september ondertekenden Wilfrith van der Meer, Rick Pattipeilohy en Hennie Roebroeks het contract voor de samenwerking. 

 De komende tijd werken De Groene Waarden en Doka nauw samen met opdrachtgever Rijkswaterstaat, om het ontwerp voor de vrijevoorbouwbekisting voor de Hagesteinsebrug verder uit te werken. Door de specifieke expertise van Doka al vroeg in het ontwerpproces te betrekken kan het bekistingssysteem optimaal worden afgestemd en worden raakvlakken met andere onderdelen beheerst, wat moet leiden tot een veilig en efficiënt bouwproces.

In de komende periode zal De Groene Waarden met meer strategische ketenpartners een samenwerking aangaan, onder meer op het gebied van beton, wapening en voorspanning.

De Groene Waarden

In opdracht van Rijkswaterstaat is De Groene Waarden - een combinatie van BESIX, Mobilis TBI, Van Gelder Groep en Mourik- verantwoordelijk voor de uitbreiding van de A27 op het traject Houten-Everdingen om de doorstroming te verbeteren. Onderdeel van het project is de vernieuwing van de Hagesteinsebrug en de verbreding van de Houtensebrug. Het gaat om een design & build contract dat de combinatie in twee fasen samen met Rijkswaterstaat aanpakt.

Bekijk meer over het project Verbetering noordelijk deel A27

Stuur artikel door